امداد خودرو خرم آباد

درباره ما

سریع ترین امداد رسانی

امداد خودرو خرم آباد با چندین سال سابقه در امر امداد رسانی آماده ارایه خدمات به مشتریان در سراسر ایران می باشد. امداد خودرو خرم آباد با ارایه خدمات خودرو بری کشوری، حمل خودرو ، یدک کش، کفی خودرو آماده امداد رسانی به شما عزیزان در اسرع وقت و 24 ساعت شبانه روز می باشد.

مجموعه امداد خودرو خرم آباد با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و ماشین آلات و با اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص سعی در خدمت رسانی بهتر و رضایت خاطر شما عزیزان دارد.

شماره تلفن :۰۶۶۹۱۳۰۰۳۸۹
ما در سریعترین زمان در کنار شما هستیم

امدادخودرو خرم آباد با داشتن مجهزترین امکانات و کادرهای مجرب، زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری آماده خدمات رسانی می باشد. 

امدادخودرو خرم آباد با چندین سال سابقه در زمینه امدادرسانی و با داشتن مجوز های رسمی به صورت شبانه روزی آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

هدف امدادخودرو خرم آباد حل مشکلات خودرو های شما در اسرع وقت و یا حمل و جابه جایی خودرو های لوکس و گران قیمت با به صرفه ترین هزینه و با کیفیت ترین خدمات، سعی در سرویس دهی بهتر و رضایت خاطر شما عزیزان دارد.

امداد خودرو خرم آباد
میزان مهارت ما در خدمات و امداد رسانی

همکاران ما در امداد خودرو خرم آباد در تمامی استان های کشور با خطوط اختصاصی هر استان با داشتن امداد گرانی مجرب و متخصص آماده امداد رسانی به شما هموطنان گرامی می باشند. کافیست با امداد خودرو خرم آباد تماس گرفته و سپس همکاران ما در اولین فرصت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

یدک کش
تعویش لاستیک
خدمات ویژه خودروهای لوکس
عیب یابی سیستم برقی خودرو

خدمات امداد خودرو خرم آباد

تعمیرگاه شبانه روزی شامل ارائه خدمات شبانه‌ روزی، تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته، خدمات تعمیری متنوع… است.

تعمیرگاه شبانه روزی

جرثقیل حمل خودرو دارای انواع مختلفی است که با توجه به شرایط خودروی خود میتوانید درخواست کنید.

حمل خودرو با جرثقیل

در صورتی که خودرو آسیب جدی دیده باشد یا آسیب زیادی به بدنه آن وارد شده باشد می توان از یدک کش استفاده کرد

حمل وسیله نقلیه با یدک کش