امداد خودرو خرم آباد

امداد خودرو هفت‌ چشمه

امداد خودرو هفت‌ چشمه

امداد خودرو هفت‌ چشمه – خودروبر هفت‌ چشمه – حمل خودرو هفت‌ چشمه

امداد خودرو هفت‌ چشمه مجموعه خدمات امدادی می باشد که توسط بعضی افراد به کمک تجهیزات و ماشین ‌آلات پیشرفته جهت امداد رسانی به خودرو های آسیب ‌دیده در استان لرستان ارائه می ‌گردد. این مراکز در سرتاسر ایران به‌خصوص در جاده ‌های بین‌ شهری وجود داشته و به‌ صورت ۲۴ ساعته و آنلاین آماده خدمت ‌رسانی به اتومبیل ‌ها می ‌باشند. یکی از امداد خودرو های معتبر در ایران، امداد خودرو در هفت‌ چشمه است که دارای پرسنل و تعمیر کاران آموزش‌ دیده و مجرب بوده و در تمامی نواحی شهر خرم آباد، به‌ صورت شبانه‌ روزی تمامی خدمات امدادی را به ماشین‌ های در راه‌ مانده ارائه می‌ دهد.

در ادامه مطالب قصد داریم با خدمات یک امداد خودرو معتبر و ویژگی هایی که این مراکز لازم است داشته باشند تا به عنوان یک امداد خودرو معتبر شتاخته شوند، آشنا شده و هر یک از این خدمات را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه باشید.

خدمات امداد خودرو هفت‌ چشمه

از جمله خدماتی که توسط شرکت ما ارائه می شود عبارتند از:

 • پنچرگیری سیار حمل خودرو هفت‌ چشمه

خدمات پنچرگیری سیار، یکی از وظایف حیاتی امداد خودروهای مورد اعتماد است. این خدمات شامل پنچرگیری، تعویض و یا باد دادن لاستیک های کم باد می شود. لاستیک هایی که در حال حاضر برای خودروها استفاده می شوند، به دو دسته لاستیک های تیوب دار و تیوبلس تقسیم می شوند. اکثر خودروها دارای لاستیک های تیوبلس هستند و تعویض و پنچرگیری آنها با استفاده از خدمات امداد خودرو آسان و راحت تر خواهد بود. هنگامی که در حین رانندگی صداهای غیر طبیعی از چرخ های خودرو بشنوید یا حس کنید که فرمان خودرو به یک سمت کشیده می شود، این نشانه ها نشان دهنده پنچری لاستیک ها هستند و اگر امکان دسترسی به تعمیرگاه و خدمات پنچر گیری را نداشتید، می توانید با تماس به خدمات پنچرگیری سیار هفت‌ چشمه ، در کمترین زمان ممکن، مشکل را با تعمیرگران ماهر و با استفاده از تجهیزات به روز حل کنید.

شماره تماس امداد خرم آباد لرستان :

قیمت حمل خـودرو هفت‌ چشمه لرستان

قیمت امدادخودرو در هفت‌ چشمه لرستان به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. بهتر است قبل از ثبت درخواست، اطلاعات در مورد ماشین و نوع خرابی بررسی کرده و به فرد خودروبر ارائه دهید تا در قیمت حمل خودرو  صرفه جویی شود.

 •  مسافتی که توسط یدک کش طی می شود.
 • استفاده از نوع ماشین یدک کش یا خودروبر هزینه متفاوتی دارد.
 • یدک کش ماشین سنگین هزینه بیشتری در بردارد.
 • در مسافت های زیاد مثلا از شهری به شهر دیگر هزینه سوخت خرم آباد لرستان محاسبه می شود.
 • در حمل خودرو صفر در صورت درخواست مشتری جهت بیمه یا گرانتی حمل و نقل هزینه ان به صورت جدا محاسبه می شود.
 • نوع ماشینی که توسط یدک کش حمل می شود نیز در قیمت موثر است.
امداد خودرو
امداد خودرو خرم آباد – خودروبر استان لرستان – امداد خودرو البرز
 • مکانیک سیار

خدمات مکانیکی سیار، مجموعه امدادی است که در صورت بروز هرگونه مشکل فنی در خودرو ارائه می‌شود، از جمله مشکلات موتوری و داخلی. این خدمات ممکن است مشکلات برقی، مشکلات موتور، نقص قطعات خودرو و دیگر مشکلاتی که ممکن است در ایستادگی خودروهای مختلف پیش آید را شامل شود. تیم امداد خودروهای معتبر با دانش و تجربه، با استفاده از تجهیزات پیشرفته خود به رفع مشکلات خودروها می‌پردازند.

 • امداد باتری امداد خودرو هفت‌ چشمه

مسائل مربوط به باتری خودروها، به خصوص در فصل سرما، یکی از بزرگترین نگرانی‌ های رانندگان است. انتخاب و تعویض باتری ماشین نیز یکی از وظایف اساسی امداد خودروها است. برای اطمینان رانندگان، تمامی باتری‌ های استفاده شده توسط امداد خودرو هفت‌ چشمه ، استاندارد بوده و در صورت تعویض باتری جدید، ضمانت نامه اصلی به مشتریان ارائه می‌شود. این اقدام باعث آسایش رانندگان درباره استفاده از باتری جدید می‌شود. همچنین، خدمات مرتبط با باتری نیز جزئی از خدمات امداد خودروها در جاده ها هستند. در صورت خرابی باتری و شروع نشدن ماشین، می‌توانید با تماس با امداد خودرو هفت‌ چشمه و درخواست خود را ثبت کنید، بدون اهمیت که در کجای شهر هستید.

شماره تماس سایر استان ها

 

نام استانتلفننام استانتلفن
آذربایجان شرقی۰۴۱۹۱۰۱۰۳۸۹سیستان و بلوچستان۰۵۴۹۱۰۱۰۳۸۹
لرستان۰۶۶۹۱۰۱۰۳۸۹کرمانشاه۰۸۳۹۱۰۱۰۳۸۹
اردبیل۰۴۵۹۱۰۱۰۳۸۹یزد۰۳۵۹۱۰۱۰۳۸۹
اصفهان۰۳۱۹۱۰۱۰۳۸۹تهران۰۲۱۹۱۰۱۰۳۸۹
البرز۰۲۶۰۹۱۰۱۰۳۸۹قم۰۲۵۹۱۰۱۰۳۸۹
ایلام۰۸۴۹۱۰۱۰۳۸۹کرمان۰۳۴۹۱۰۱۰۳۸۹
بوشهر۰۷۷۹۱۰۱۰۳۸۹گلستان۰۱۷۹۱۰۱۰۳۸۹
آذربایجان غربی۰۴۴۹۱۰۱۰۳۸۹کهگیلویه و بویراحمد۰۷۴۹۱۰۱۰۳۸۹
چهارمحال و بختیاری۰۳۸۹۱۰۱۰۳۸۹گیلان۰۱۳۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان جنوبی۰۵۶۹۱۰۱۰۳۸۹کردستان۰۸۷۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان رضوی۰۵۱۹۱۰۱۰۳۸۹مازندران۰۱۱۹۱۰۱۰۳۸۹
خراسان شمالی۰۵۸۹۱۰۱۰۳۸۹مرکزی۰۸۶۹۱۰۱۰۳۸۹
خوزستان۰۶۱۹۱۰۱۰۳۸۹هرمزگان۰۷۶۹۱۰۱۰۳۸۹
زنجان۰۲۴۹۱۰۱۰۳۸۹همدان۰۸۱۹۱۰۱۰۳۸۹
سمنان۰۲۳۹۱۰۱۰۳۸۹فارس۰۷۱۹۱۰۱۰۳۸۹
 • خدمات تعویض روغن

برخی از رانندگان اتومبیل ‌ها پیش ‌از آغاز سفر و رفتن به جاده، روغن ‌های خودرو را چک نکرده و در بین راه دچار مشکل می‌ شوند. بهتر است که بصورت دوره ‌ای کلیه ی روغن ‌های ماشین همانند روغن‌ موتور، روغن ترمز و غیره چک شده و پس‌ از اطمینان از آنها سفر جاده ‌ای خود را آغاز کنید. در صورت فراموشی و اتمام روغن در جاده نگران نباشید. امداد خودروی هفت‌ چشمه در اسرع وقت تکنسین‌ های خود را به محل مورد نظر فرستاده و تعمیرکاران بعد از بازبینی خودرو و بررسی دقیق، مشکل را برطرف می‌ کنند.

 • سوخت‌ رسانی سیار

یکی دیگر از خدمات امداد خودروهای هفت‌ چشمه در جاده‌ ها سوخت‌ رسانی سیار می باشد. شرکت ‌های معتبر امدادی سوخت ‌رسانی را در هر ساعتی از شبانه‌ روز و ایام تعطیل انجام داده و دارای سوخت ‌های بنزین و گازوئیل می‌ باشند که بنا بر نوع ماشین، سوخت مخصوص را استفاده می‌ کنند. سوخت هایی که در امداد خودروهای معتبر به کار می رود، همگی خالص و استاندارد بوده و مشکلی در موتور و حرکت خودرو ایجاد نخواهند نمود.

امداد خودرو
امداد خودرو خرم آباد – خودروبر استان لرستان – امداد خودرو البرز
 • خدمات قفل و سوئیچ توسط امداد خودرو هفت‌ چشمه

بدون شک برای شما هم پیش‌ آمده است که در هنگام باز کردن قفل درب ماشین، کلید درون قفل گیر کرده و می ‌شکند و یا در زمان استارت زدن، سوئیچ درون قفل گیر کرده و دچار شکستگی می ‌شود. یکی دیگر از خدمات امداد خودرو های معتبر برطرف کردن مشکلات قفل و سوئیچ اتومبیل‌ هاست که با مجهزترین تجهیزات و بدون هیچ ‌گونه آسیبی به بدنه ماشین وظیفه خود را انجام می‌ دهند.

 • حمل خودرو با کفی و یدک‌ کش

زمانی‌که خودرو در جاده روشن نشده و قادر به حرکت نمی ‌باشد و یا شرایط آب‌ و هوایی به گونه ‌ای است که تعمیر در محل امکان ‌پذیر نیست، امداد خودرو های معتبر با استفاده از یدک ‌کش و یا کفی خودرو بر مجهز و به‌روز، ماشین آسیب‌دیده را تا نزدیک‌ترین تعمیرگاه حمل کرده و بدون هیچ صدمه‌ای خودرو را به مقصد می ‌رسانند.

نحوه تشخیص امداد خودرو های معتبر

اگر دقت کرده باشید، می‌توانید در خیابان‌ها و جاده‌های بین‌راهی خودروهای امدادی را مشاهده کنید که برای ارائه خدمات امدادی به خودروها در اطراف جاده مستقر شده‌اند. اما باید در نظر داشته باشید که همه این خودروهای امدادی معتبر نیستند و ممکن است به جای رفع مشکل خودرو، باعث بدتر شدن آن شوند و همچنین مبلغ اضافه از شما دریافت کنند.

بنابراین برای تشخیص یک خودروی امدادی معتبر باید رعایت کنید که خودروی امدادی که شما با آن تماس می‌گیرید، بعد از تماس شما به سرعت به محل حاضر شده و با ارائه برخی اطلاعات مثل نام شما، به تعمیر خودرو شما بپردازد. همچنین، یکی از نکات مهم در تشخیص امدادخودروی معتبر، داشتن لباس فرم امدادخودروهای معتبر است. تمام تکنسین‌ها و تعمیرکاران معتبر دارای لباس فرم هستند و در خودرو یا لباس خود، نشانی از نام شرکت امدادی مشخص است. در آخر نکته مهم دیگر در تشخیص امدادخودروی معتبر ارائه فاکتور، صورت‌حساب و همچنین برگه ضمانت‌نامه در صورت تعویض قطعه به مشتری است.

امداد خودرو
امداد خودرو خرم آباد – خودروبر استان لرستان – امداد خودرو البرز

مزایای استفاده از خدمات حمل خودرو هفت‌ چشمه

از مزایای استفاده از خدمات یک امداد خودروی هفت‌ چشمه می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر خودرو در محل و دارا بودن قطعات اصل و اورجینال در صورت نیاز به تعویض
 • ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
 • تعمیر خودرو با بروزترین و پیشرفته ‌ترین تجهیزات و روش‌ ها
 • ارسال تعمیرکار و تعمیر خودرو در کوتاه ‌ترین زمان ممکن
 • دریافت معقول‌ ترین هزینه دستمزد از مشتری و مقرون‌ به‌ صرفه بودن
 • حمل خودرو با ماشین ‌های یدک‌کش و کفی بر بدون هیچگونه آسیبی تا مقصد موردنظر
 • ارائه ضمانت‌ نامه و فاکتور به مشتری پس‌ از پایان کار
 • تعمیر اصولی خودرو با رعایت استاندارد های تعیین‌ شده

امداد خودرو هفت‌ چشمه – حمل خودرو هفت‌ چشمه – خودروبر هفت‌ چشمه

شرکت امداد خودرو هفت‌ چشمه یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز امدادی در هفت‌ چشمه بوده که هدف این مجموعه جلب رضایت مشتری در کیفیت کار می ‌باشد. خدمات این شرکت معتبر شامل پنچرگیری سیار، مکانیک سیار، حمل‌ و نقل خودرو، سوخت‌رسانی سیار، امداد باتری و تمامی خدمات مربوط به اتومبیل‌ می ‌باشد.

مناطق تحت پوشش خودرو بر در استان لرستان:

 • حمل ماشین خرم آباد
 • خوردو بر هفت‌ چشمه
 • یدک کش هفت‌ چشمه
 • حمل ماشین هفت‌ چشمه
 • چرثقیل هفت‌ چشمه
 • خودرو بر نور آباد
 • کفی خودرو هفت‌ چشمه
 • امداد خودرو هفت‌ چشمه
 • ی‍دک کش هفت‌ چشمه
 • کامیون حمل خودرو کونانی
 • کفی ماشین هفت‌ چشمه
 • ماشین بر هفت‌ چشمه
 • حمل خودرو هفت‌ چشمه
 • کفی ماشین فیروز آباد
 • نیسان یدک کش هفت‌ چشمه
 • خودرو سوار هفت‌ چشمه
 • کفی خوردو هفت‌ چشمه

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی حمل خودرو کشور: در جست و جوی حمل خودرو در موتورهای جستجو مانند گوگل مواظب افراد سود جو باشید. بعضی از وب سایت های اینترنتی معتبر نبوده و امداد رسانی از سوی افراد وابسته به این سایت ها صرفا به منظور سود جویی و دریافت مبالغ چندین برابری می باشد. از این رو به هنگام مراجعه امدادگر به محل برچسب کیو آر کد موجود بر روی خودروی امدادگر توجه نمایید. و با اسکن این کیو آر کد با توجه به سایت استعلام امدادگران ایران از صحت مشخصات فردی و خودروی امدادگر مربوطه مطمئن شوید.

سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی امداد خودرو کشور
سید مهدی حسینی رئیس انجمن صنفی حمل خودرو کشور

Haft Cheshmeh Lorestan Car Relief Services

emdad khodro Haft Cheshmeh Lorestan

emdad khodro Haft Cheshmeh Lorestan

khodrobar Haft Cheshmeh Lorestan

yadak kesh Haft Cheshmeh Lorestan

hamle khodro Haft Cheshmeh Lorestan

khodrobar Haft Cheshmeh Lorestan  urmia

khodrobar  Haft Cheshmeh Lorestan Haft Cheshmeh Lorestan

emdad khodro from east Haft Cheshmeh Lorestan to urmia

car transfer from east azerbaijan to Haft Cheshmeh Lorestan

emdad khodro from Haft Cheshmeh Lorestan to Ardabil, pardis, rey, firoozkooh, damavand

مکان حمل خودرو هفت‌ چشمه لرستان در روی نقشه گوگل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *